Iron Soul

Iron Soul

Na ovu igru sam bukvalno naleteo. Ime mi ništa nije značilo i vrlo malo sam znao o njoj. U pitanju je šuter iz trećeg lica u kombinaciji sa platformskim deonicama. U igri vodite robota i cilj vam je da počistite sve što vam se nacrta ispred nosa.

Prvo što mi je zasmetalo jeste grafika. Igra se razvijala dve godine ali kao da je nešto što bi trebalo da je izašlo pre šest godina. Lokacije su totalno beživotne, isprane i previše braon. Manjak tekstura je toliki da naprosto boli. Drugi to mnogo bolje rade.



Šta reći o protagonistima? Glasovna gluma je očajna. Stekao sam utisak da su glasove u igri pozajmila čak dva glumca koji su pokušali da dočaraju više likova dečijim kreveljenjem. Glas naučnika na početku igre mi još odzvanja u ušima. Kretanje u igri je veoma nezgrapno ali je borba pet stepenika niže. Skoro je nemoguće precizno nišaniti i tu nikakva podešavanja ne pomažu. Ipak, roštiljanje mini-gunom je ispalo sasvim pristojno.



Igra nekako kreće isuviše sporo da bi se kasnije malo zalaufala. Nedovoljno da bi se nekako vezali za nju i odigrali je do kraja. Tome ne doprinose ni protivnici koji izgledaju previše isti. Šteta, nema previše igara u kojima vodite robote i spašavate svet.


Gamer ITstreet
rating
4/10

 
  Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Pregledano 792 put/a  comments      Nema Komentara  comments 

Baš nam vaš komentar fali

Vaša mejl adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su obeležena sa *

Blog podržava gravatare kao lični potpis

HTML kod nije dozvoljen

Komentar je ograničen na 600 karaktera


Nema postavljenih poruka. Budite prvi koji će postaviti poruku.